Ukraynaca Öğreniyorum kitabının satışı başladı

Ukraynaca Öğreniyorum kitabının satışı başladı

Ukraynaca öğrenmek isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek olan Ukraynaca Öğreniyorum Başlangıç seviyesi kitabı satışa çıktı.

Ukraynacaya ilk adımı sağlam ve doğru şekilde atmak isteyenlerin ellerinden düşürmeyecekleri bu geniş içerikli kitap, dili öğrenmeye başlayanlar için büyük kolaylık sağlıyor.

20 dersten oluşan Ukraynaca öğreniyorum başlangıç seviyesi kitabıyla, Ukraynaca öğrenimine hızlı şekilde başlayabilir, dil bilgisi kurallarını iyi şekilde öğrenerek, dile olan hakimiyetinizi güçlendirebilirsiniz. Etkileşimli içerikler sunan Ukraynaca Öğreniyorum eğitim sitesini ziyaret ederek, ses kayıtlarını dinleyebilir ve telaffuzunuzu geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu siteden Ukraynaca öğrenimine katkı sağlayacak videolara ulaşabilir, öğrendiklerinizi tekrar ederek pekiştirebilirsiniz.

Ukraynaca Başlangıç Seviyesi kitabı sadece Ukraynaca öğrenmenize katkı sağlamakla kalmıyor, Ukrayna kültürünü ve geleneklerini tanıtarak, genel bilgileri sizlerle Ukraynaca şekilde paylaşıyor. Bu sayede hem yeni bir dil öğrenme fırsatı yakalıyorsunuz hem de Ukrayna’nın şehirleri, yemekleri ve diğer birçok konu hakkında bilgiler ediniyorsunuz.

Ukraynaca Öğreniyorum Eğitim Setinin sınırlı sayıdaki ilk kitabı Ukraynaca Öğreniyorum Başlangıç seviyesi kitabını sipariş etmek için yayınevi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kitabı Ukrayna’da satın almak isteyenler bu adresten sipariş verebilirler.