Ukrayna Derneği Ukraynaca eğitiminde öncü olmaya devam ediyor

Ukrayna Derneği Ukraynaca eğitiminde öncü olmaya devam ediyor

Ukrayna kültürünün, geleneklerinin ve dilinin yaygınlaştırılması konusunda birçok farklı projeye öncülük eden Ukrayna Ankara Derneği’nin, yeni kitap çalışması geniş yankı uyandırdı.

2017 yılından günümüze Ukrayna kültürü ve dilinin yaygınlaşması konusuna verdiği destekle öncü rolü üstlenen Ukrayna Ankara Derneği, Ukraynaca eğitimi konusundaki çalışmalarla Türkiye’de ve Ukrayna’da adını duyurmaya devam ediyor.

Ukraynaca eğitimine verdiği önemi, uzman eğitim kadrosuyla birleştiren Ukrayna Derneği, farklı yaş gruplarını dikkate alarak hazırladığı Ukraynaca kurslarda, Ukrayna dilinin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Ukraynaca eğitimini monolog sistemin dışında tutarak diyalog yöntemlerle destekleyen eğitmenler, Ukraynacaya yeni başlayanlar için kolay öğrenme metotları kullanıyorlar.

Ukraynaca eğitiminde, kaynak eksikliğini giderme noktasından hareket eden uzmanlar, yeni kitap çalışmasıyla eksikliği gidermeyi hedefliyorlar. Bu noktada Ukraynaca Öğreniyorum Başlangıç Seviyesi kitabıyla Ukraynacya kolay adım atabilir, yeni bir dili hızlı ve kolay öğrenmenin avantajlarını hissedebilirsiniz.